אוֹדוֹת

אִירִית בֶּן צוּר

“לפני שהתחלת ללכת – כבר רקדת” כך נהגה אימה לומר לה, 
עודדה אותה לרקוד ורשמה אותה בגיל 5 לחוג לריקוד.

“לפני שהתחלת ללכת – כבר רקדת” 
כך נהגה אימה לומר לה, עודדה אותה לרקוד
ורשמה אותה בגיל 5 לחוג לריקוד.

“אם תמשיכי לרקוד בלי סוף…” צעקה עליה המחנכת ביסודי 
 כל יומיים, “… השכל שלך ירד, יום אחד, מהראש לרגלים!”

ללהקת ‘חיל האויר’ צורפה אירית כרקדנית ובתום השירות 
ברור היה לה שהמשחק והשירה, כמו הריקוד,יהיו מעתה חלק 
בלתי נפרד ממי שהיא ומחלומותיה. 

אירית נסעה לארצות הברית ללמוד משחק, שבה ארצה, 
שיחקה בתיאטראות השונים ובד בבד לימדה ריקוד יצירתי 
בשיטה ייחודית שהיא פיתחה המשלבת פעילות  תנועתית
לחיזוק והגמשת 
הגוף עם עבודת דמיון  עשירה, ריקוד חופשי
וביטוי אישי.

“אם תמשיכי לרקוד בלי סוף…” צעקה עליה המחנכת ביסודי כל יומיים, “… השכל שלך ירד מהראש לרגלים!” ללהקת ‘חיל האויר’ צורפה אירית כרקדנית ובתום השירות ברור היה לה שהמשחק והשירה, כמו הריקוד, יהיו מעתה חלק בלתי נפרד ממי שהיא ומחלומותיה. אירית נסעה לארצות הברית ללמוד משחק, שבה ארצה, שיחקה בתיאטראות השונים ובד בבד לימדה ריקוד יצירתי בשיטה ייחודית שהיא פיתחה המשלבת פעילות  תנועתית לחיזוק והגמשת הגוף עם עבודת דמיון  עשירה, ריקוד חופשי וביטוי אישי.

אירית בן צור, יוצרת התוכנית "שרים ורוקדים עם האותיות"

הרוח הילדותית

הרוח הילדותית הטבועה באירית עד היום, הובילה אותה לעולם הצגות הילדים, שם היא עשתה חייל ויצרה מגוון סדנאות, ומופעים המשלבים, איך לא? הפעלה תנועתית של הילדים. 

לפני כ12 שנים הקימה אירית את ‘במה לעברית’והחלה ליצור מופעים וסדנאות הפונים לקהל הבוגר, עם משחקי מילים ייחודיים המביאים לידי ביטוי את חכמת העברית.

אך הנה שב עולם הילדים וקרא לה אירית יצרה סדנאות ושעות סיפור לפיתוח מיומנויות הלשון דרך משחק, שירה  וריקוד  והוציאה לאור את ספרה הראשון

הרוח הילדותית הטבועה באירית עד היום, הובילה אותה לעולם הצגות הילדים, שם היא עשתה חייל ויצרה מגוון מופעים המשלבים, איך לא? הפעלה תנועתית של הילדים. לפני כ12 שנים הקימה אירית את ‘במה לעברית’ והחלה ליצור מופעים וסדנאות הפונות לקהל הבוגר, עם משחקי מילים ייחודיים המביאים לידי ביטוי את חכמת השפה העברית. אך הנה שב עולם הילדים וקרא לה! אירית יצרה סדנאות ושעות סיפור לפיתוח מיומנויות הלשון דרך משחק, שירה וריקוד והוציאה לאור את ספרה הראשון

שָׁרִים וְרוֹקְדִים עִם הָאוֹתִיּוֹת